Van Facebook naar nieuwe kansen

Daria pimkina t Yaccl19 A3 Q unsplash 2

Enkel en alleen voor Warehouse Supervisors

Voor een wereldspeler in de logistiek met meerdere sites in België zijn we op zoek naar een Warehouse Supervisor. Als Supervisor heb je de verantwoordelijkheid over een team van zo'n 10-20 medewerkers en zorg je er samen als team voor dat de dagelijkse logistieke processen perfect verlopen. Je lost problemen op om een optimale service naar de klant dagelijks te garanderen en rapporteert de nodige KPI's aan de operations manager. Je motiveert, coacht en helpt je team bij het behalen van de targets. Je brengt verbeterprojecten aan en ziet toe op de gegarandeerde veiligheid.

Belangrijk: Je werkt afwisselend vroege en late shifts OF je werkt een nachtshift, jij kiest!

In ruil daarvoor krijg je een mooi salaris inclusief bonus, ploegenpremie of nachtpremie, maaltijdcheques, een zeer goede groepsverzekering, hospitalisatieverzekering en nog veel meer


Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Matthias zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Matthias zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Meer weten over wie wij zijn? Lees meer over Madison en onze werking.

Cmariehouttequiet 1710 4 min

Contacteer Matthias voor deze functie

Jaren ervaring

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be
Noyen min

Willem Noyen

Engineer/Team Lead Supply Chain +32496989098 w.noyen@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 4 min

Matthias Vranckx

Recruitment Consultant Supply Chain +32-478-51-73-74 m.vranckx@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be