Daria pimkina t Yaccl19 A3 Q unsplash 2

Enkel en alleen Transport Engineers

Voor onze klant, een wereldwijde leider in luchtcompressoren en gespecialiseerd in diverse industriële apparatuur, zijn wij momenteel op zoek naar een Transport Engineer.

Als Transport Engineer ben je verantwoordelijk voor het selecteren en evalueren van transportpartners, waarbij effectieve communicatie en onderhandelingen essentieel zijn. Je beheert diverse logistieke projecten.

In ruil daarvoor ontvang je een zeer aantrekkelijk salaris met de mogelijkheid tot een bedrijfswagen, aangevuld met een extralegaal pakket, glijdende uren en nog veel meer.

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Tuur zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Tuur zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Tuur min

Contacteer Tuur voor deze functie

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be
Noyen min

Willem Noyen

Partner/Ingenieur +32496989098 w.noyen@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 4 min

Matthias Vranckx

Recruitment Consultant Supply Chain +32-478-51-73-74 m.vranckx@madison.be