Van LinkedIn naar nieuwe kansen

Daria pimkina t Yaccl19 A3 Q unsplash 2

Enkel en alleen voor Supply chain leads

Onze kant zorgt ervoor dat de juiste hoeveelheid en in de correcte, meest duurzame verpakking geleverd wordt in de distributiecentra van Delhaize. Ze zorgen ervoor dat dit steeds voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen.

Jouw taak als Supply chain lead is het aansturen van de planningsafdeling. Jouw takenpakket bestaat verder uit het aansturen van een team van logistieke planners, het bedenken van creatieve en structurele oplossingen en het standaardiseren van de werkwijzen en processen doorheen de logistieke keten

In return krijg je een volwaardig salaris inclusief en een mooi extralegaal pakket zoals bedrijfswagen, ADV dagen etc. Daarnaast kan jij ook 2 maal per week thuiswerken.

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Tuur zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Tuur zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Meer weten over wie wij zijn? Lees meer over Madison en onze werking.

Tuur min

Contacteer Tuur voor deze functie

Jaren ervaring

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be Maak een afspraak
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be Maak een afspraak
Meryem Donmez min

Meryem Dönmez

Recruitment Consultant Supply Chain +32-489-11-54-16 m.donmez@madison.be Maak een afspraak
Benjamin

Benjamin De Pooter

Recruitment Consultant Supply Chain +32491596796 b.depooter@madison.be Maak een afspraak
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be Maak een afspraak
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be Maak een afspraak
Noyen min

Willem Noyen

Engineer/Team Lead Supply Chain +32496989098 w.noyen@madison.be Maak een afspraak