Van Facebook naar nieuwe kansen

Manuel polo Pa2 Yhrr8w WM unsplash 1

Enkel en alleen voor Purchase & Supply Chain Specialisten!

Start als Purchase & Supply Chain Specialist bij een 100% Belgische firma. Draag je steentje bij voor een betere wereld want deze firma ontwerpt, produceert en installeert duurzame en energiezuinige plafonds.

Naast een familiale sfeer en een open bedrijfscultuur, heb je ook een gevarieerd takenpakket. Je zal instaan voor de verschillende aankoopprocessen en dit van A tot Z. Dit doe je aan de hand van voorraadbeheer, prijzen updaten, contact leggen met leveranciers, bestellingen plaatsen enzovoort. Daarnaast neem je ook optimalisatieprojecten met betrekking tot de algemene Supply Chain en logistieke flow voor je rekening.

In return krijg je een volwaardig salaris inclusief en een mooi extralegaal pakket.

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Tuur zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Yana zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Meer weten over wie wij zijn? Lees meer over Madison en onze werking.

Tuur min

Contacteer Tuur voor deze functie

Jaren ervaring

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be Maak een afspraak
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be Maak een afspraak
Meryem Donmez min

Meryem Dönmez

Recruitment Consultant Supply Chain +32-489-11-54-16 m.donmez@madison.be Maak een afspraak
Benjamin

Benjamin De Pooter

Recruitment Consultant Supply Chain +32491596796 b.depooter@madison.be Maak een afspraak
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be Maak een afspraak
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be Maak een afspraak
Noyen min

Willem Noyen

Engineer/Team Lead Supply Chain +32496989098 w.noyen@madison.be Maak een afspraak