Wij zijn Madison

Wij koppelen kandidaten aan posities, niet omgekeerd.

Madison 0770 HDR

De Madison Values

Wij doen wat verwacht wordt van recruitment.

  • Specialisatie

    Onze recruiters hebben zelf een ingenieurs- en/of IT-achtergrond. Het is logisch dat wij moeten begrijpen wat je doet en wat je zou willen doen.

  • Integriteit

    Waarom opdringerig zijn, wanneer we de kennis en natuurlijke drang hebben om jou écht te kunnen verder helpen.

  • Discretie

    Wij respecteren je positie bij je huidige werkgever. Onze consultants behandelen je aanvraag in het grootste vertrouwen.

  • Single Point of Contact

    Na je aanvraag staat jouw persoonlijke Madison consultant klaar om je gedurende het volledige traject te informeren en adviseren.

Ons team

Maak kennis met onze marktspecialisten.

Maari min

Maari Van Oerle

Online Marketeer +32-494-59-92-06 m.vanoerle@madison.be
Ranty De Schutter min

Ranty De Schutter

Recruitment Consultant IT Analytical r.deschutter@madison.be
Elise D Hooge min

Elise D'Hooge

Recruitment Consultant Software e.dhooge@madison.be
Meryem Donmez min

Meryem Dönmez

Recruitment Consultant Supply Chain m.donmez@madison.be
Dario Cretella min

Dario Cretella

Recruitment Consultant Software d.cretella@madison.be
Thomas Jutten min

Thomas Jutten

Senior Recruitment Consultant IT Leadership +32475357918 t.jutten@madison.be Maak een afspraak
Nick min

Nick Van Waes

Content Marketeer +32473935489 n.vanwaes@madison.be
Piet min

Piet Leemans

Marketing/Operations +32496036953 p.leemans@madison.be
Vinny min

Vinny Hateau

Recruitment Consultant IT Freelance +32499412863 v.hateau@madison.be Maak een afspraak
Benjamin

Benjamin De Pooter

Recruitment Consultant Supply Chain +32491596796 b.depooter@madison.be Maak een afspraak
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be Maak een afspraak
Tom min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be Maak een afspraak
Foto Laurens min

Laurens Thijs

Recruitment Consultant IT Freelance +32480656129 l.thijs@madison.be Maak een afspraak
Kato min

Kato Gijsels

Senior Recruitment Consultant Software +32497381946 k.gijsels@madison.be Maak een afspraak
Noyen min

Willem Noyen

Engineer/Team Lead Supply Chain +32496989098 w.noyen@madison.be Maak een afspraak
Simon min

Simon Van Haeren

Sr. Recruitment Consultant Engineering +32487223135 s.vanhaeren@madison.be Maak een afspraak
Kim min

Kim Borgelioen

Senior Recruitment Consultant Engineering +32468145759 k.borgelioen@madison.be Maak een afspraak
Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be Maak een afspraak
Gilles min

Gilles Van Hove

Senior Recruitment Consultant Engineering +32494394921 g.vanhove@madison.be Maak een afspraak
Yana Tilborghs min

Yana Tilborghs

Team Lead/Senior Recruitment Consultant Techniekers +32474254820 y.tilborghs@madison.be Maak een afspraak
Greg ruimte min

Gregg Annaert

Team Lead/Senior Recruitment Consultant IT Freelance +32456223015 g.annaert@madison.be Maak een afspraak
Kristof Van Hecke min

Kristof Van Hecke

Senior Recruitment Consultant IT Analytical +32485324092 k.vanhecke@madison.be Maak een afspraak
Ilias Rottier min

Illias Rottier

Team Lead/Senior Recruitment Consultant IT Analytical +32498761166 i.rottier@madison.be Maak een afspraak
Lisa Uleners min

Lisa Uleners

Senior Recruitment Consultant Techniekers +32492750206 l.uleners@madison.be Maak een afspraak
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be Maak een afspraak
Claudia

Claudia Van Tricht

Team Lead/Senior Recruitment Consultant Software 0485733807 c.vantricht@madison.be Maak een afspraak

Een getalenteerde commerciële omgeving in hartje Antwerpen.

Neem een kijkje in onze mooie uitvalsbasis in het centrum van de Stad, waar expertise, business en plezier elkaar ontmoeten.

Madison 0764 Madison 0747 Madison 0826 Madison 0803 Madison 0831 Madison 0792 Madison 0752 Madison 0770 HDR

Zin om bij Madison te werken?

Madison Recruitment groeit! Daarom zijn staan wij altijd open voor commercieel talent dat via gespecialiseerde marktkennis klanten en kandidaten wil helpen in de uitbouw van hun toekomst. Check zeker onze interne vacatures.

Ontdek nieuwe Trends en Inzichten

Lee campbell 8yb4 dqzk Ow unsplash
Software

Maken software developers misbruik van hun schaarste?

6 minuten leestijd
Lees meer
Job hopping1

Jobhoppen: het nieuwe normaal of toch riskant?

4 minuten leestijd
Lees meer
Bored1

Hoe niet-betrokken werknemers jouw bedrijf een hoop geld kosten (en hoe je dit oplost)

4 minuten leestijd
Lees meer