Wij zijn Madison

Wij koppelen kandidaten aan posities, niet omgekeerd.

Madison 0770 HDR

De Madison Values

Wij doen wat verwacht wordt van recruitment.

  • Specialisatie

    Onze recruiters hebben zelf een ingenieurs- en/of IT-achtergrond. Het is logisch dat wij moeten begrijpen wat je doet en wat je zou willen doen.

  • Integriteit

    Waarom opdringerig zijn, wanneer we de kennis en natuurlijke drang hebben om jou écht te kunnen verder helpen.

  • Discretie

    Wij respecteren je positie bij je huidige werkgever. Onze consultants behandelen je aanvraag in het grootste vertrouwen.

  • Single Point of Contact

    Na je aanvraag staat jouw persoonlijke Madison consultant klaar om je gedurende het volledige traject te informeren en adviseren.

Ons team

Maak kennis met onze marktspecialisten.

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be
Noyen min

Willem Noyen

Partner/Ingenieur +32496989098 w.noyen@madison.be
Claudia

Claudia Van Tricht

Team Lead/Senior Recruitment Consultant Software 0485733807 c.vantricht@madison.be
Piet min

Piet Leemans

Marketing/Operations +32496036953 p.leemans@madison.be
Cmariehouttequiet madison120324 3

Gilles Van Hove

Senior Recruitment Consultant Engineering +32494394921 g.vanhove@madison.be
Simon min

Simon Van Haeren

Sr. Recruitment Consultant Engineering +32487223135 s.vanhaeren@madison.be
Yana Tilborghs min

Yana Tilborghs

Team Lead/Senior Recruitment Consultant Techniekers +32474254820 y.tilborghs@madison.be
Maari min

Maari Van Oerle

Online Marketeer +32-494-59-92-06 m.vanoerle@madison.be
Lisa Uleners min

Lisa Uleners

Senior Recruitment Consultant Techniekers +32492750206 l.uleners@madison.be
Greg ruimte min

Gregg Annaert

Team Lead/Senior Recruitment Consultant Sales +32456223015 g.annaert@madison.be
Thomas Jutten min

Thomas Jutten

Senior Recruitment Consultant IT Leadership +32475357918 t.jutten@madison.be
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be
Elise D Hooge min

Elise D'hooge

Recruitment Consultant IT Infrastructure +32-474-17-46-09 e.dhooge@madison.be
Dario Cretella min

Dario Cretella

Recruitment Consultant Software +32-472-19-33-32 d.cretella@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 1 min

Frieke Kuypers

Recruitment Consultant IT Analytical +32-478-69-79-45 f.kuypers@madison.be
Cmariehouttequiet headshots8 03 3 min

Lode Hertsens

Recruitment Consultant Engineering +32-475-64-49-38 l.hertsens@madison.be
Cmariehouttequiet headshots8 03 1 min

Jana Vander Eyken

Recruitment Consultant Sales +32-478-62-76-82 j.vandereyken@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 4 min

Matthias Vranckx

Recruitment Consultant Supply Chain +32-478-51-73-74 m.vranckx@madison.be
Cmariehouttequiet madison21 11 2 1

Leroy Van Goethem

Recruitment Consultant Engineering 0473295079 l.vangoethem@madison.be
Cmariehouttequiet madison21 11 1

Liam Van Berckelaer

Recruitment Consultant Techniekers +32-474-05-86-82 l.vanberckelaer@madison.be
Cmariehouttequiet madison120324 1 min

Elise Vandekerkhove

Recruitment Consultant Software +32-485-34-27-16 e.vandekerkhove@madison.be
Cmariehouttequiet madison9 04 2 1

Fiona Morina

Recruitment Consultant Sales +32-471-84-82-77 f.morina@madison.be

Een getalenteerde commerciële omgeving in hartje Antwerpen.

Neem een kijkje in onze mooie uitvalsbasis in het centrum van de Stad, waar expertise, business en plezier elkaar ontmoeten.

Madison 0764 Madison 0747 Madison 0826 Madison 0803 Madison 0831 Madison 0792 Madison 0752 Madison 0770 HDR

Zin om bij Madison te werken?

Madison Recruitment groeit! Daarom zijn staan wij altijd open voor commercieel talent dat via gespecialiseerde marktkennis klanten en kandidaten wil helpen in de uitbouw van hun toekomst. Check zeker onze interne vacatures.

Ontdek nieuwe Trends en Inzichten

Nom nl
Sales

Madison is genomineerd voor Trends Gazellen 2024!

1 minuut leestijd
Lees meer
Surface X1 G Zqv F7 Tw unsplash
Sales

De effectiviteit van interne referenties

3 minuten leestijd
Lees meer
My project 1

Geen auteursrechten meer voor IT'ers: hoe kunnen bedrijven hun loonpakketten optimaliseren?

5 minuten leestijd
Lees meer