Cmariehouttequiet 1710 3 min

Logistiek Administratief Bediende - Lokeren

Contacteer Emma voor deze functie

Vrouw sales normaal Easy Resize com

Enkel en alleen voor Logistiek Administratief Bediendes

Onze klant, een speler die al 100 jaar pictogrammen en labels maakt voor de identificatie en beveiliging van mensen, producten en plaatsen, is op zoek naar een Logistiek Administratief Bediende..

Voor deze rol zoeken ze iemand die administratief sterk is. Jouw taken omvatten het regelen en in orde maken van alle (transport)documenten. Verder fungeer je als woordvoerder voor transportgerelateerde kwesties, bied je ondersteuning aan de klantenservice en verkoop bij exportformaliteiten en naleving van voorschriften

Je werkt van 9u57 tot 18u15.

In ruil daarvoor krijg jij een aantrekkelijk salaris met extralegaal pakket, inclusief een bonussysteem afhankelijk van resultaten, 32 vakantiedagen en nog veel meer.

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Emma zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Emma zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be Maak een afspraak
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be Maak een afspraak
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be Maak een afspraak
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be Maak een afspraak
Cmariehouttequiet 1710 4 min

Matthias Vranckx

Recruitment Consultant Supply Chain +32-478-51-73-74 m.vranckx@madison.be Maak een afspraak