Vrouw sales normaal Easy Resize com

Enkel en alleen voor Internationaal Transportplanners

Werk als Internationaal Transportplanner voor een bedrijf dat is geëvolueerd van een lokale vetophaler tot een Europese marktleider in de levering van frituurolie en frituurvet. Ze leveren in heel Europa en halen frituurolie en frituurvet op.

Jij, als Internationaal Transportplanner, regelt het transport en zorgt ervoor dat de juiste vrachtwagen, zeecontainer, enzovoort op de juiste plek terechtkomt. Daarnaast heb je nauw contact met de chauffeurs, waardoor je snel problemen kunt oplossen.

Schoolverlaters met een diploma logistiek, supply chain,... zijn ook welkom

In return krijg jij een aantrekkelijke verloning met extralegaal pakket, 32 vakantiedagen en de mogelijkheid tot bedrijfswagen. 

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Emma zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Emma zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Cmariehouttequiet 1710 3 min

Contacteer Emma voor deze functie

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be
Noyen min

Willem Noyen

Partner/Ingenieur +32496989098 w.noyen@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 4 min

Matthias Vranckx

Recruitment Consultant Supply Chain +32-478-51-73-74 m.vranckx@madison.be