Daria pimkina t Yaccl19 A3 Q unsplash 2

Enkel en alleen voor Customer Service & Sales Advisors

Werkzaam bij een bedrijf dat gespecialiseerd is in interieurstenen, straatstenen en gevelstenen van luxe kwaliteit. In de rol van customer service- en salesadviseur help je klanten bij het beantwoorden van eventuele vragen. Verder stel je offertes op, verwerk je klantbestellingen, houd je hen op de hoogte van de voortgang van hun bestellingen en neem je proactieve maatregelen om eventuele problemen op te lossen. Daarnaast vervul je ook een verkoopfunctie en ontvang je klanten op afspraak. Tijdens deze ontmoetingen bespreek je hun wensen in detail, waarbij je hen met behulp van je productkennis bijstaat in het vinden van de ideale oplossing. Je biedt alternatieven aan en adviseert over aanvullende services.

Je werkt een halve dag zaterdag en tijdens deze halve dag voer je ook de salesrol uit.

Belangrijk: je spreekt zowel Nederlands als Frans + opleidingen worden voorzien!

In ruil daarvoor krijg je een zeer aantrekkelijk salaris, aangevuld met een extralegaal pakket. Je hebt een flexibel werkschema waardoor je doordeweeks een dag vrij kunt zijn, en je hebt altijd een gratis parkeerplekje in Antwerpen

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Matthias zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Matthias zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Cmariehouttequiet 1710 4 min

Contacteer Matthias voor deze functie

Jaren ervaring

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be
Noyen min

Willem Noyen

Partner/Ingenieur +32496989098 w.noyen@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 4 min

Matthias Vranckx

Recruitment Consultant Supply Chain +32-478-51-73-74 m.vranckx@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be