Van sociale media naar nieuwe kansen

Daria pimkina t Yaccl19 A3 Q unsplash 2

Enkel en alleen Customer Relations Experten

Voor onze klant, die een moderne site heeft waar speciale chemicaliën en fotolak worden ontwikkeld en geproduceerd volgens de hoogste standaarden, zoeken wij een Customer Relations Expert.

Jij staat in voor de import- en exportactiviteiten van diverse klanten. Je bewaakt het volledige orderproces en waarborgt een “on time, in full” levering van alle bestellingen. Bovendien neem je de leiding bij het aanpakken van complexe problemen en analyseer je knelpunten om ze snel en doeltreffend op te lossen.

Belangrijk! Je spreekt zeer goed Engels en hebt een zeer sterk analytisch denkvermogen.

In return krijg je een zeer aantrekkelijk salaris, 32 vakantiedagen, een bonus, glijdende uren, een cafetariaplan en nog veel meer..

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Tuur zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Tuur zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Meer weten over wie wij zijn? Lees meer over Madison en onze werking.

Tuur min

Contacteer Tuur voor deze functie

Jaren ervaring

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be
Noyen min

Willem Noyen

Engineer/Team Lead Supply Chain +32496989098 w.noyen@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 4 min

Matthias Vranckx

Recruitment Consultant Supply Chain +32-478-51-73-74 m.vranckx@madison.be