Vrouw sales normaal Easy Resize com

Enkel en alleen voor Customer Care Agent

Werk als Customer Care Agent bij een producent van hoogwaardige keukenproducten en kookgerei. Jij bent het eerste aanspreekpunt voor klanten via telefoon, e-mail en chat in Europa, met de nadruk op de BENELUX, Frankrijk, het VK en Duitsland. Jouw taken omvatten het helpen van klanten met bestellingen en productvragen, samenwerken met collega's en managers voor oplossingen, en streven naar maximale klanttevredenheid.

Belangrijk: je hebt ervaring met administratie.

In ruil daarvoor ontvang je een zeer aantrekkelijk salaris, inclusief een mooi extralegaal pakket, 26 vakantiedagen, flexibele uren en één dag thuiswerken per week.

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Emma zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Emma zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Cmariehouttequiet 1710 3 min

Contacteer Emma voor deze functie

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be
Noyen min

Willem Noyen

Partner/Ingenieur +32496989098 w.noyen@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 4 min

Matthias Vranckx

Recruitment Consultant Supply Chain +32-478-51-73-74 m.vranckx@madison.be