Van LinkedIn naar nieuwe kansen

Daria pimkina t Yaccl19 A3 Q unsplash 2

Enkel en alleen voor Category buyers

start bij een bedrijf dat zich onder meer toelegt op bagger-, offshore energie- en zee-infrastructuurprojecten. Daarbij beheert het een van de technologisch meest geavanceerde vloten ter wereld.

Als category buyer ben jij verantwoordelijk voor het beheer van de categorie general goods & services. Jouw taak omvat het onderhandelen over de meest gunstige prijzen en het optimaliseren van het gehele aankoopproces.

In return krijg jij een volwaardig salarispakket met een auto en laadkaart, 28,5 verlofdagen en lekker eten, want er is een restaurant op de site.

Heb je graag meer info over deze vacature, vul het formulier in en Tuur zal contact met je opnemen.

Niet gevonden wat je zoekt?
Vul alsnog het formulier in Tuur zoekt de passende vacature op maat van jouw wensen en voorkeuren.

Meer weten over wie wij zijn? Lees meer over Madison en onze werking.

Tuur min

Contacteer Tuur voor deze functie

Jaren ervaring

Het Supply Chain Team

Thomas smal 6370

Thomas Vleugels

Partner/Senior Recruitment Consultant 033037300 t.vleugels@madison.be
Swennen min

Thomas Swennen

Partner/Senior Recruitment Consultant +32498591462 t.swennen@madison.be
Tuur min

Tuur Vandeurzen

Recruitment Consultant Supply Chain +32473406930 t.vandeurzen@madison.be
Kopie van cmariehouttequiet madisn90822 4 1 1 min

Tom Ulrichts

Recruitment Consultant Supply Chain +32476854246 t.ulrichts@madison.be
Noyen min

Willem Noyen

Engineer/Team Lead Supply Chain +32496989098 w.noyen@madison.be
Cmariehouttequiet 1710 3 min

Emma Mertens

Recruitment Consultant Supply Chain +32-471-36-32-38 e.mertens@madison.be